ICE JADE

Ice Jade, Çin’deki ocaklardan çıkarılan egzotik bir mermerdir, bu taşımız yeşil damarlı ve beyazdır.

Ayrıca  bu taş Yeşil Primavera , Gri Buz Yeşil Mermer, Sichuan Beyaz Mermer, Sichuan Buz Yeşil Mermer, Beyaz Yeşil Mermer olarak da adlandırılır. Beyaz Yeşil Mermer özellikle duvar kaplamaları, ticari ve konut döşemeleri, mutfak tezgahı, merdivenler, şömineler, lavabolar ve diğer tasarım projeleri için iyidir.

Ice Jade, Çin’den gelen egzotik bir mermerdir, yeşil damarlı beyazdır. Ice Jade ayrıca Primavera olarak da bilinir ve White Beauty, projelerinizin öne çıkmasını sağlayan egzotik, nadir ve özel görünümlü bir taştır.

Tüm taşlarımız gibi, bloklar, plakalar, fayanslar ve daha fazlası mevcuttur. Bunu sizin için döşeme, sütun, duvar, mozaik, kaplama, tezgah, mobilya, lavabo, duş, heykeller olarak işleyebiliriz.

 Ice Jade, Çin’de taş ocağı çıkarılan bir tür çok renkli yeşil mermerdir. Bu taş özellikle Dış – İç duvar ve zemin uygulamaları, anıtlar, tezgahlar, mozaik, çeşmeler, havuz ve duvar kaplamaları, merdivenler, pencere pervazları ve diğer tasarım projeleri için iyidir. Ayrıca Çin taş pazarında Soğuk Yeşim Yeşil Mermer, Buz Yeşili Mermer, Renkli Yeşim Mermeri, Primavera Mermeri olarak da adlandırılır

Buz Yeşili Mermeri;  zemin döşemesi ve duvar kaplaması için uygundur. Bazen tek başına döşeme taşı olarak kullanılırken; bazen de bej-krem tonlarında mermerler ile kombinlendiği uygulamalar görülmektedir.

Yeşil Mermerlerin Ev dekorasyonunda yemek masası, orta sehpa, şömine kaplaması , banyolarda lavabo ve tezgah gibi kullanım alanları mevcuttur.

Lüks konut projelerinin peyzaj alanlarında da sıkça karşılaştığımız yeşil mermer bazen bir sövede, bazen bir saksıda veya kolon kaplamasında karşımıza çıkmaktadır.

Primavera Mermer, Çin’de ocaktan çıkarılan bir tür yeşil mermerdir. Bu taş özellikle Dış – İç duvar ve zemin uygulamaları, tezgahlar, mozaik, çeşmeler, havuz ve duvar kaplamaları ve diğer tasarım projeleri için iyidir.

White Beauty Mermer, Çin’de taş ocağı çıkarılan bir tür yeşil mermerdir. Bu taş özellikle İnşaat taşı, süs taşı, mozaik, kaldırım taşları, merdivenler, şömineler, lavabolar, korkuluklar ve diğer tasarım projeleri için iyidir. Ayrıca Çin taş pazarında Buz Yeşim Yeşil Mermer, Beyaz Güzellik Lüks Mermer, Beyaz Güzellik Lüks Mermer, Soğuk Yeşim, Buz Yeşili Mermer, Renkli Yeşim Mermeri, Primavera Mermer olarak da bilinmektedir.

Soğuk Yeşim Yeşil Mermer ; Çin’den gelen bu güzel, kendine özgü egzotik beyaz mermer, büyük beyaz, gri, siyah ve yeşil feldispatlar ile karakterizedir. Çeşitli iç mekan projeleri için tüm kaplamalarda idealdir.