WOODEN LIGHT-SERPEGGIANTE

Serpeggiante mermeri ithal bir mermer olup, genelde 2 cm plaka olarak ithal edilmektedir. Dark Serpegiante Mermer, Light Serpegiante Mermer, Athens Grey Mermer, Grey Serpegiante Mermer, Wooden Light seleksiyonları vardır. Mimari grupların özel projelerinde yer verdiği Serpeggiante Mermer, çoğunlukla otel banyo, tezgah, lavabo, dekoratif olarak şömine duvar kaplaması, iç ve dış mekan zemin döşemesi ve duvar kaplaması olarak kullanım alanına sahiptir.

Doğal ahşap görünümüne sahip renk yapısıyla Serpeggiante Mermer, son yılların gözde mermerlerinden birisi haline gelmiştir. Yalnız yurt içinde değil, yurt dışında da yoğun ilgi gören mermer çeşitlerindendir.

 Light Serpegiante Mermer;  gözü yormayan yapısı ve yumuşak renk geçişleri ile uygulandığı alanlarda zarif bir şıklık sergiler.

 Grey Serpegiante Mermer kullanılarak konut giriş döşemelerinde koyu renk bir mermer bordür ya da takoz ile renklendirilerek mekana farklı bir hava yansıtabilir. Serpeggiante Mermeri siyah ve kahverengi mermerler ile birlikte kullanıldğında uyum sağlayacak en iyi örneklerden olacaktır.

Bir otel ya da iş merkezi projesinin giriş lobisinde yer döşemesi ve kolon kaplaması haricinde, resepsiyon masasının kaplamasında da kullanımı, özellikle de ahşap malzeme ile kombinli kullanımı çok hoş bir detay ortaya çıkartacaktır.

Serpeggiante Mermer markalı residence projelerinde banyo tezgahında da çok yoğun ilgi görmektedir. Tezgah üzerine ise yine Serpeggiante Mermer ile imal edilmiş farklı tasarım bir lavabo, banyonuzda sihirli bir dokunuş gibi olacaktır. Serpeggiante Mermer daha çok cilalı yüzey işlemi ile talep görmektedir ancak isteğe göre honlu veya fırçalı yüzey imalatları da yapılmaktadır.

Sınırsız kullanım alanı olan doğal taşlar, usta ellerde hayat bulduğu zaman anlam kazanacak ve doğru alanda doğru ürün seçimiyle mekanlarınızı süsleyecektir.

Serpegiante Dark; koyu kahverengi ve koyu gri tonlara sahip olup çizgisel yapıdadır. Yatay simetrik mermerler arasında hem tüketim hem de müşteri memnuniyeti açısından tercih edilen bir taştır. Serpeggiante Dark mermer duvar ve zemin kaplamaları, mermer sehpa ve şömine uygulamaları, iç alan mimari çalışmalarında tercih edilir. Serpgiant Koyu, Serpecant Dark, Çin Serpantin isimleriyle de bilinmektedir.

Wooden Light  desen ve bitiş açısından tasarımcılar ve sahipleri arasında popülerdir.Wooden Light mermer otel projesi, villa ve eğlence halka açık bir yerde kullanılır.

Wooden Light  zarif tonu ve büyük hacimli kullanılabilirliğe sahiptir. Gri ve beyazdır, ekonomik değeri oldukça yüksek olan iyi bir taştır.

Wooden Light  , renk kararlılığı, net ve güzel çizgiler ve radyasyon içermeyen özelliklere sahiptir. Wooden Light  bina dekorasyonu ,özellikle beş yıldızlı oteller, villalar, alışveriş merkezleri ve ev dekorasyonu için tercih edilmektedir.

Serpegiante Dark ve Serpegiante Light mermer Çin’de çıkarılan doğal bir taştır. Olağanüstü güzelliğinin sırrı, sıcak bir gri-krem tonunda ve bir tahta kesimi andıran nadir bir yatay desende yatmaktadır. Serpeggiante, koyu gri kremsiden çok açık gri ve bej tonlarına kadar bir dizi muhteşem renkte mevcuttur. Serpegiante mermeri, çekici dokusu ile her türlü iç ve dış mekanın mükemmel bir temeli haline gelebilir, bu da zemine ve duvarlara, merdivenlere, bar direklerine, tezgahlara uygulanmaya ve peyzaj tasarımının unsurları olarak kullanmaya izin verir.